O nas
W naszym biurze nieruchomości w oferujemy kompleksowe usługi związane z pośrednictwem w sprzedaży, wynajmie i kupnie nieruchomości.

Działamy głównie na terenie województwa podkarpackiego, ale posiadamy także nieruchomości z innych części Polski. Jako lokalne biuro nieruchomości doskonale znamy rynek i potrafimy dopasować ofertę do potrzeb naszych klientów.

Nasza wiedza, doświadczenie oraz zaangażowanie sprawiają, że jesteśmy idealnym wyborem dla każdego, kto szuka profesjonalnej pomocy w obszarze sprzedaży nieruchomości. Nasze biuro nieruchomości to renomowana agencja, która od lat pracuje na swoją markę i niezmiennie może poszczycić się zaufaniem okazywanym przez Klientów. Z dumą możemy w tym miejscu pochwalić się, iż wciąż otrzymujemy sygnały od naszych zadowolonych Klientów, którzy obdarzyli nas zaufaniem i rekomendują świadczone przez nas usługi w gronie swoich znajomych, rodziny i przyjaciół. Z naszej oferty do tej pory skorzystało wiele osób poszukujących kompleksowej obsługi związanej ze sprzedażą lub nabyciem nieruchomości.


Współpracujemy z rzetelnymi specjalistami, którzy kierują się wysoką kulturą i etyką pracy. Każdy Klient może u nas liczyć na indywidualne traktowanie. Pracujemy w oparciu o zasadę, która brzmi:


"Nie składamy pustych obietnic, nie tracimy czasu. My działamy!"


Niewątpliwym atutem naszego biura pośrednictwa nieruchomości jest fakt, że nie stawiamy na ilość ofert a na jakość. Jesteśmy nastawieni na ciągły kontakt z Klientem – potrafimy także wsłuchać się w jego potrzeby.

Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy przypadek należy rozpatrywać indywidualnie – tak właśnie pracujemy.

Wyróżnia nas duża dbałość o poprawne prowadzenie sprawy pod kątem formalno-prawnym, dzięki czemu Klienci nie muszą obawiać się żadnych przykrych konsekwencji podejmowanych działań


Twoja oferta trafi również na stronę Podkarpackiego Biura w Strzyżowie oraz Biura Meritum w Krośnie co znacznie zwiększy jej zasięg.


DLACZEGO WARTO WSPÓŁPRACOWAĆ Z NASZYM BIUREM NIERUCHOMOŚCI?


  • Przygotujemy dla Ciebie idealne zdjęcia i ciekawy opis nieruchomości.
  • Dla klientów którzy zdecydują się powierzyć nam swoją nieruchomości na wyłączność wykonamy zdjęcia dronem z lotu ptaka.  
  • Pomożemy zaaranżować Twoją nieruchomość, by jak najkorzystniej wypadła ona na zdjęciach. To właśnie zdjęcia Twojej oferty są jednym z najważniejszych elementów etapu sprzedaży.
  • Pomożemy w ustaleniu odpowiedniej ceny i zadbamy o skuteczną promocję Twojej oferty.
  • Będziemy z Tobą na całym etapie transakcji. Wyręczymy Cię w odbieraniu telefonów i odpowiadaniu na wszystkie nurtujące pytania.
  • Gwarantujemy bezpieczeństwo, jesteśmy zawsze obecni podczas prezentacji nieruchomości potencjalnemu nabywcy, który jest przez nas weryfikowany.
  • Skompletujemy wszelkie dokumenty potrzebne do aktu notarialnego, co Tobie zaoszczędzi "biegania po urzędach".Biuro Nieruchomości Idea
mgr inż. Katarzyna Langowska

Licencja zawodowa w:
zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr. 24657
zakresie zarządzania nieruchomościami nr. 29166